Prelegenci

Anita Białek

Dziennikarka telewizyjna i radiowa. Menedżer, z doświadczeniem biznesowym m.in.w branży medialnej, energetycznej, gazowej oraz bankowości. Zajmowała stanowiska kierownicze, dyrektor generalny i redaktor naczelny TVP Wrocław, dyrektor biura komunikacji i marketingu w spółce energetycznej, posiada doświadczenie na samodzielnych stanowiskach doradców do spraw komunikacji i PR. Zasiadała w Radzie Nadzorczej spółki energetycznej, brała udział w wielu projektach rozwojowych  i restrukturyzacyjnych m.in. w zakresie restrukturyzacji pionowej jak i poziomej dużej spółki energetycznej (EnergiaPro, Tauron),brała udział we  wdrożeniach strategii biznesowych oraz PR-owych,wielokrotnie pełniła funkcję rzecznika prasowego.

Jakub Boberski

Doradca podatkowy (nr wpisu 10377) od 2005 r.
KraftTax.
Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Pierwszym Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu, następnie pracując w firmach doradczych Roedl & Partner oraz Deloitte.
Autor i współautor licznych publikacji (artykułów, pozycji książkowych) o tematyce podatkowej. Prowadzi szkolenia dla wielu renomowanych firm szkoleniowych.
Wykładowca na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
Współpracownik Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
Specjalizuje się w zagadnieniach podatków dochodowych oraz działań restrukturyzacyjnych dla spółek i firm.

Arkadiusz Gaczyński

Doradca podatkowy nr wpisu 13359, KraftTax, absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym. Wcześniej współpracował m.in. z Deloitte Legal Pasternak, Korba i wspólnicy s.k. Specjalizuje się w zagadnieniach podatkowych w zakresie podatków dochodowych CIT i PIT ze szczególnym uwzględnieniem obszarów związanych z przekształceniami podmiotów gospodarczych oraz tematyki cen transferowych. Współpracownik wielu firm szkoleniowych.

Beata Kostrzycka

Ekspert z zakresu księgowości i prawa podatkowego. Praktyk z doświadczeniem od 2005 roku, zdobytym w pracy w działach księgowych oraz przy zarządzaniu biurem rachunkowym. Autorka licznych artykułów o tematyce księgowo-podatkowej, w tym publikowanych w takich portalach jak Rzeczpospolita, Gazeta Prawna i Poradnik Przedsiębiorcy. Uczestniczka prac legislacyjnych prowadzonych w Ministerstwie Finansów. Obecnie czuwająca nad rozwojem oprogramowania wFirma dla Biur Rachunkowych..

Małgorzata Lewandowska

Specjalistka z zakresu księgowości i podatków. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Współtwórca oprogramowania wFirma dla Biur Rachunkowych, w ramach którego jako ekspert wspiera biura rachunkowe. Autorka licznych artykułów i opracowań z tematyki księgowo-podatkowej w serwisie Poradnik Przedsiębiorcy oraz publikacji, które ukazały się w mediach takich jak Rzeczpospolita oraz Gazeta Prawna..

Paweł Jędrzejak

Paweł Jędrzejak, Certyfikowany Trener Biznesu, ukończony program trenerski IBD Business School

Mirosława Wysocka

Wieloletni wykładowca i szkoleniowiec w SKwP Oddział we Wrocławiu. Właściciel Biura Rachunkowego, Doradca Podatkowy

Przemysław Kuszaj

Senior Key Account Manager od 12 lat  w Wolters Kluwer Polska sp. z o.o, absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego kierunek Ekonomia.

Prof. zw. dr hab. Marian Noga

  • Profesor nauk ekonomicznych od 1995 roku
  • Kierownik Katedry Makroekonomii AE Wrocław
  • Zastępca Dyrektora Instytutu Ekonomii AE Wrocław
  • Dziekan Wydziału Gospodarki Narodowej Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu
  • Rektor Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu
  • 2000 – 2004 – Senator IV i V kadencji RP. W latach 2001 – 2004 Przewodniczący Senackiej Komisji Skarbu Państwa i Infrastruktury. M. in. Sprawozdawcza w Senacie Ustawy: Kodeks Spółek Handlowych i Ustawy o obliczaniu Produktu Krajowego Brutto.
  • 2004-2010 Członek Rady Polityki Pieniężnej
  • Przewodniczący Komisji Nauk Ekonomicznych PAN , Oddział we Wrocławiu [2007-2014]
  • Obecnie , od 2013 roku Dyrektor Instytutu Współpracy z Biznesem Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu
  • Stały komentator ekonomiczny w telewizji, radio i w gazetach

Autor:
34 monografii [ 1 za granicą w USA i Wielkiej Brytanii, 1 w Niemczech]
150 artykułów naukowych opublikowanych w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii, Ukrainie, Rosji, Niemczech
Obszar badań : polityka pieniężna, makroekonomia, ekonomia kultury i neuroekonomia

Dorota Kania

Pracę w księgowości rozpoczęła w 1996 roku.

Od 2007 jest właścicielem Biura Rachunkowego  w Bielsku-Białej.  Jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oddział w Bielsku-Białej.

Od 2018 roku należy grupy BNI PARTNERS należącej do międzynarodowej grupy biznesowej.

W swojej pracy stara się przekonać przedsiębiorców, że księgowość to nie zło konieczne i kotwica dla firmy lecz ważny partner w biznesie, który w oparciu o właściwe narzędzia, dostarcza cennych informacji przy podejmowaniu kluczowych i strategicznych decyzji finansowych w przedsiębiorstwie.

Adam Pawłowski

Absolwent studiów prawniczych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelariach prawnych oraz spółkach doradztwa podatkowego.

Zajmuje się bieżącym wsparciem Klientów, przede wszystkim w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku od towarów i usług.

Specjalizuje się w doradztwie dotyczącym szeroko pojętych działań reorganizacyjnych przedsiębiorstw, planowaniu podatkowym oraz podatku od nieruchomości.

Joanna Kraj-Plenkiewicz

Prawnik, doradca podatkowy. Further information. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii.

Od 1991 r. prowadzi działalność gospodarczą Biuro Rachunkowe, Kancelaria Podatkowa.
Od 2004 r. założycielka i Prezes Zarządu Centrum Obsługi Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. Spółki Doradztwa Podatkowego, kompleksowo świadczącej usługi w zakresie prawidłowego ustalania zobowiązań podatkowych, obsługi rachunkowo-finansowej firm, doradztwa podatkowego, prawnego, ekonomicznego, reprezentacji przedsiębiorców w sporach w sprawach podatkowych, przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi, a także z zakresu wsparcia przedsiębiorców w doborze właściwych rozwiązań podatkowych.

CODG jest członkiem Business Centre Club, do której została zaproszona jako firma rzetelna i wiarygodna, przestrzegająca zasad etyki kupieckiej a także akceptująca zasady kodeksu honorowego.

CODG Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego trzykrotnie (w roku 2015,2017,2018) otrzymała tytuł Firmy Dobrze Widzianej, stanowiący wyraz uznania i podziękowania firmie, jej kierownictwu i pracownikom, za zaangażowanie społeczne oraz realizowanie idei odpowiedzialności społecznej biznesu. Organizatorem konkursu jest Business Centre Club, pod patronatem honorowym Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Za wykonywane usługi CODG sp. z o.o. spółka doradztwa podatkowego została nagrodzona w 2015r – Medalem Europejskim, za doradztwo podatkowe i kompleksowe usługi księgowe.

W 2017r. – Medalem europejskim za doradztwo podatkowe w procesie przekształcenia firm, w tym doradztwo podatkowe i prawne oraz koordynacja działań w procesach zmiany form prawnych, łączenia i podziału firm prowadzonych w formie jednoosobowej, spółek osobowych lub osób prawnych oraz kompletna obsługa dokumentacji przekształceniowej.

W 2018r – Medalem Europejskim za edukację lokalnych przedsiębiorców.

Gala wręczenia wyróżnienia odbyła się w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie. Medal europejski to wyróżnienie dla wyrobów i usług, które swoim standardem nie odbiegają od poziomu europejskiego, przyznawane przez Business Center Club i Komitet Ekonomiczno-Społeczny z Brukseli.

Z inicjatywy i pomysłu Joanny Kraj-Plenkiewicz powstało Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Kłodzkich oraz Klub Biznesu Ziemi Kłodzkiej, działający na zasadach samofinansowania, którego głównym celem jest zintegrowanie środowiska przedsiębiorców oraz wymiana kontaktów środowisk biznesowych i okołobiznesowych. W ramach klubu realizowany jest projekt „Giełda Kontaktów”, podczas którego odbywają się cykliczne spotkania przedsiębiorców umożliwiające promocję firm i jej produktów. Nawiązane kontakty mają bezpośredni wpływ na rozwój firm, pozyskanie nowych odbiorców, dostawców lub zmniejszenie kosztów w prowadzonej działalności. Projekt został nominowany i wyróżniony w Plebiscycie Gospodarczym Sudeckie Kryształy 2016 i 2017, a także wyróżniony w Konkursie Kłodzka Róża 2016 organizowanym przez Starostwo Kłodzkie.

dr Beniamin Noga

Doktor nauk ekonomicznych, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Uniwersytetu IHI w Zittau (Niemcy). Autor ponad 20 publikacji naukowych o tematyce MŚP, pieniądzu i zarządzaniu w sporcie. Współautor podręcznika Makroekonomia oraz książki Edukacja ekonomiczna polskiego społeczeństwa. Praktyk zarządzania, członek zarządów, dyrektor finansowy wielu MŚP. Interesuje się sportem, lingwistyką i etnografią.

Arkadiusz Lewandowski

Przedsiębiorca i finansista z wykształcenia, z zawodu i z pasji. Jest współzałożycielem i pierwszym CEO Altera.co, w którym wspólnie z zespołem wykorzystując technologię cyfryzuje polski rynek usług księgowych pomagając jednocześnie przedsiębiorcom zobaczyć, zrozumieć i wykorzystać księgowość do zwiększania zysków ich firm. Altera poza informacjami o podatkach daje przedsiębiorcom dane finansowe niezbędne do podejmowania lepszych decyzji biznesowych. Arkadiusz podczas swojej kariery optymalizował, automatyzował i usprawniał procesy biznesowe i finansowe, dzięki czemu przedsiębiorcy i księgowi oszczędzają każdego miesiąca setki godzin żmudnej, powtarzalnej pracy i mogą dzięki temu wykorzystać czas na pracę kreatywną, a przedsiębiorcy – zyskują przewagę na rynku. Sprawił, że już w ciągu pierwszych 3 lat działalności Altera stała się najbardziej zaawansowaną technologicznie firmą w swojej branży oraz jedną z najszybciej rozwijających się w Polsce. Altera już teraz zalicza się do 10% największych biur księgowych w Polsce.
Arkadiusz jest także autorem, twórcą koncepcji Iron Human, maratończykiem, dwukrotnym zdobywcą tytułu Iron Man, podróżnikiem i intelektualistą. Pasjonuje się sportem, modelami zarządzania, psychologią w biznesie i rozwojem osobistym.

Ludwika Nawrot

Licencjonowany doradca podatkowy. Doradztwem podatkowym zajmuje się od 2011 roku, a pierwsze kroki w zawodzie stawiała pod opieką Partnera Zarządzającego, Jakuba Boberskiego. Kolejne doświadczenia zawodowe zdobywała w kancelariach prawnych oraz spółkach doradztwa podatkowego.  Reprezentuje klientów podczas kontroli podatkowych, kontroli celno- skarbowych, postępowań podatkowych oraz postępowań przed sądami administracyjnymi. Wspiera w sporządzaniu wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych przez Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej. Zajmuje się doradztwem podatkowym dla klientów w obszarze potencjalnych ryzyk podatkowych, przygotowuje opinie prawne w sprawach z zakresu podatków dochodowych, podatku VAT i PCC. Prowadzi szkolenia z zakresu tematów podatkowych. Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

 

Monika Hernik-Oko

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Prawo oraz Akademii Rolniczej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy) na kierunku Budownictwo.

Ukończyła studia podyplomowe – Zawód Mediatora na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Profesjonalny mediator gospodarczy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbyła także wiele szkoleń z zakresu mediacji i negocjacji.

W tym roku uzyskała certyfikat potwierdzający kwalifikację „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych” włączoną do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Wykładowca na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Założycielka oraz członek zarządu Stowarzyszenia #wartomediować

Mediator wpisana na listę mediatorów stałych prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego we Wrocławiu. Założycielka oraz Członek Zarządu Stowarzyszenia #wartomediować w Poznaniu, a także założycielka i Prezes Zarządu Stowarzyszenia Dolnośląska Izba Mediatorów we Wrocławiu. Pasjonatka i propagatorka mediacji.

 

Anna Mierzejewska

Biegły rewident, Prezes Zarządu U-FIN Sp. z o.o. Współwłaściciel i Prezes Zarządu firmy U-FIN Sp. z o.o. oraz U-FIN Audyt Sp. z o.o. Współtwórca oprogramowania dla branży finansowej i biegłych rewidentów.  Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz biegły rewident. Doświadczenie zawodowe od samego początku związane z audytem i rachunkowością. Wiele lat pracowała w firmie audytorskiej z wielkiej czwórki oraz firmach z kapitałem zagranicznym.

Daniel Mazurkiewicz

Prezes i współwłaściciel Itmation S.A. – największego w Polsce operatora chmury dedykowanej dla małych i średnich systemów ERP. W ciągu 10 lat, wraz z zespołem, zrealizował prawie 600 wdrożeń systemów do zarządzania w chmurze.

Dodatkowo z branżą IT jest związany jako Partner Zarządzający w firmie Softiq, zatrudniającej 350 osób do realizacji projektów transformacji cyfrowej dla sektora publicznego oraz klientów międzynarodowych. Od 2015 roku współtworzy ITCORNER – ogólnopolskie stowarzyszenie właścicieli firm technologicznych, gdzie przez ostatnie 3 lat pełnił funkcję Prezesa.

W prowadzeniu biznesu ważne dla niego jest budowanie wartościowych i długoterminowych relacji zarówno ze swoim zespołem jak i klientami. Ważną życiową inspiracją jest dla niego postać Arnolda Schwarzeneggera a jego podejście do zarządzania najlepiej opisuje książka Upór – Angeli Duckworth.

Prywatnie interesuje się wprowadzaniem zmian w edukacji oraz sposobie uczenia dzieci i młodzieży z wykorzystaniem technologii oraz żeglarstwem morskim.

Magdalena Pawelec

Marketing manager Itmation S.A. Ekspertka w branży digital marketingu, z którą związana jest od 2012 roku.

 

Od początku kariery zawodowej, pracując po stronie agencji interaktywnych, angażowała się w projekty content marketingowe. Z biegiem lat dołączała do tego kolejne elementy układanki, takie jak współpracę z influencerami czy koordynowanie działań SEO / PPC. Realizowała kampanie m.in. dla PARP, Energa, Samsung, Polkomtel, ING Bank Śląski, Artsana Poland, E-bilet.

Po objęciu zarządczego stanowiska w dwóch agencjach świadczących usługi perfomance marketing koordynowała projekty dla kluczowych klientów, nadzorowała działania operacyjne, zespół, sprzedaż. Dodatkowo zajmowała się budowaniem komunikacji marketingowej dla brandów wewnątrz organizacji.

W Itmation S.A. wykorzystuje zdobyte doświadczenie agencyjne, by jeszcze skuteczniej egzekwować realizację strategii, ale również nadawać działaniom odpowiednie tempo i pracować nad całą marką, a nie tylko fragmentem wizerunku.

Pracuje zgodnie z hasłem “relacje nie transakcje”, ponieważ wierzy, że partnerstwo w biznesie jest kluczem do sukcesu dla każdej ze stron współpracy.

Katarzyna Bruździńska-Wójcik

Commercial Manager ds. ekosystemu dla biur rachunkowych & mśp Symfonia.
Menedżer z ponad 20-letnim stażem w zarządzaniu strategicznym, operacyjnym oraz rozwoju biznesu. Absolwentka SGH na wydziale zarządzania, z magisterium o specjalizacji zarządzanie projektami na Uczelni Łazarskiego. 

Jako właściciel AD.VISER, specjalizującej się w strategii sprzedaży, rozwoju biznesu, zarządzaniu projektami oraz restrukturyzacjach, zbudowała firmę od podstaw. Oferuje kompleksowe doradztwo strategiczne i operacyjne, pomagając przedsiębiorstwom optymalizować procesy i wprowadzać na rynek nowe produkty. Doświadczenie zdobyte jako Dyrektor ds. Zarządzania Projektami oraz Doradca Zarządu umożliwiło jej nabycie umiejętności w zakresie zarządzania zmianą, optymalizacji procesów i restrukturyzacji. 

Jako współorganizator Kongresu dla Biur Rachunkowych przez pięć lat budowała silne relacje partnerskie, wspierając rozwój i wymianę wiedzy w środowisku biur rachunkowych. Obecnie, wspiera biura rachunkowe, przyczyniając się do ich transformacji z tradycyjnego modelu zarządzania na cyfrowy.

Bogdan_Zatorski_1

Bogdan Zatorski

Kierownik do spraw analiz biznesowych i wymagań prawnych w Symfonii. Specjalista w zakresie prawnych aspektów dotyczących m.in. obszarów księgowych; teoretyk oraz praktyk rachunkowości. 

Kierownik do spraw analiz biznesowych i wymagań prawnych, z firmą związany od 2000 roku, działając w obszarze finansów i księgowości, prawa podatkowego i zarządzania procesowego. 

Przez wiele lat rozwijał Symfonię w obszarze obsługi finansowo-księgowej i podatków oraz zagadnień controlingowych. Aktywnie uczestniczy we wdrażaniu KSeF w polskich przedsiębiorstwach, zarówno formie w rozwiązań IT dostarczanych przez Symfonię, jaki i szkoleń, warsztatów czy konsultacji biznesowych. 

Właściciel biura rachunkowego

Anita Gołębiewska

Liderka z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami księgowymi. Zbudowała jedną z największych firm księgowych, spopularyzowała usługę zintegrowanej księgowości z bankowością w mBanku. Twórczyni Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych, zrzeszającej ponad 3000 biur. Właścicielka Hive Tax Sp. z o.o. i Hive Business School Sp. z o.o., łączących edukację księgowych z profesjonalnymi usługami księgowymi.

Pomysłodawczyni programów edukacyjnych „Ogólnopolskie Cyfrowe Rewolucje Księgowe” oraz „Bądź Gotowy na KSeF”, objętych patronatem Ministerstwa Finansów. Mentorka w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, akredytowany coach i mentor EMCC, licencjonowana trenerka i mówczyni John Maxwell Team.

Zaangażowana społecznie – Prezes Fundacji Małego Odkrywcy, wspierającej edukację i rozwój dzieci. Aktywnie angażuje się w inicjatywy na rzecz lokalnej społeczności.

Edyta Ogrodowiak

Przedsiębiorczyni, managerka. Wykształcenie zdobywała na Uniwersytecie Ekonomicznym, specjalizacja zarządzanie i informatyka, studia podyplomowe z zakresu zarządzania ryzykiem. Doświadczenie w korporacji na wielu szczeblach, od specjalisty do kierownika Zespołu. Na przestrzeni lat wiele szkoleń z zakresu zarządzania i komunikacji. 

Jako Członek Krajowej Izby Biur Rachunkowych aktywnie działa na rzecz biur rachunkowych dążąc do profesjonalizacji w branży. Od 2023 roku w biurze rachunkowym prowadzi Oddział Krajowej Izby Biur Rachunkowych.

Księgowi Specjaliści pracują dla swoich Klientów już od prawie 12 lat.

Pasje i zainteresowania: rozwój osobisty, marketing, aktywność fizyczna, podróże.

Piotr Bednarek

Doktor habilitowany nauk o zarządzaniu, profesor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, od września 2024 roku Prorektor ds. Finansów UEW.

Specjalizuje się w audycie wewnętrznym, controllingu oraz zastosowaniach sztucznej
inteligencji i automatyzacji procesów w audycie.
Autor dwóch monografii oraz ponad 45 artykułów naukowych opublikowanych w krajowych i
międzynarodowych czasopismach. Współautor publikacji Human versus Machine.
Wykładowca akademicki i szkoleniowiec, prowadzący zajęcia w Polsce i za granicą, w tym w
ramach programów Erasmus+. Kierownik studiów podyplomowych „AI i technologie w
audycie wewnętrznym i kontroli”.

Certyfikowany Audytor Wewnętrzny (CIA), członek Instytutu Audytorów Wewnętrznych,
European Accounting Association oraz Management Control Association. Łączy działalność
naukową z doradztwem dla instytucji publicznych i sektora prywatnego.

Monika Ćwiek

Od wielu lat moja praca zawodowa związana jest z obsługą klienta i wspieraniem strategii rozwojowych firm.
Praca w spółkach handlowych pozwoliła mi zdobyć doświadczenie w kwestiach administracyjnych oraz zgłębić podstawy księgowości. Ukończyłam studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz studia z zakresu podstaw przedsiębiorczości.
 
W Biurze Rachunkowym Golden Kite Sp. z o.o. wspieram klientów w trakcie wdrażania programu SaldeoSmart. Wspieram także procesy księgowe, czynnie uczestnicząc w weryfikacji poprawności dostarczonych dokumentów źródłowych.

Elżbieta Łukawska

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Podyplomowego Studium Podatków i Prawa Podatkowego na Uniwersytecie Warszawskim oraz Rachunkowości w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

 

Zajmuje się doradztwem ogólnym oraz wspiera naszych klientów we wdrożeniach rozwiązań informatycznych związanych z podatkami – JPK.

Doświadczenie zdobywała zajmując się kompleksowo księgowością i podatkami – od biura rachunkowego po kierowanie działem podatkowym dużego przedsiębiorstwa produkcyjnego.

 

Agata Wójcik

Kierownik Produktu Symfonia eBiuro

Przez ponad 10 lat związana z branżą IT, zdobywając doświadczenie w zakresie budowania strategii
produktowo-sprzedażowych w firmach takich jak Symfonia, Microsoft i Sygnity. Obecnie pracuje w
Symfonii jako Product Manager dla produktu chmurowego do prowadzenia uproszczonej księgowości –
Symfonia eBiuro. Opiekuje się również ofertą dla biur rachunkowych oraz mikroprzedsiębiorstw.
Rozwija zarówno produkt, jak i ofertę, wykorzystując metodologię Product Discovery, angażując klientów
w proces tworzenia aplikacji, aby jak najlepiej odpowiadać na ich potrzeby i dostarczać realną wartość.
Skupia się na słuchaniu klientów i przekładaniu ich oczekiwań na rozwój aplikacji i systemów IT, które
wspierają codzienną pracę firm.

Prywatnie interesuje się tematyką miast i wdrażaniem inicjatyw, które mają wpływ na poprawę jakości
życia mieszkańców. Współtwórca ogrodu sąsiedzkiego dla najmłodszych mieszkańców w bloku, w
którym obecnie mieszka.

Rafał Sokołowski

Architekt Rozwiązań Biznesowych
Magister Ekonomii (Katolicki Uniwersytet Lubelski) z ponad 10-letnim doświadczeniem na stanowisku
głównego księgowego. Od 17 lat aktywnie szkoli w zakresie księgowości komputerowej, łącząc
praktyczną wiedzę z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Wieloletni wdrożeniowiec aplikacji
finansowo-księgowych oraz systemów okołofinansowych. Ekspert i konsultant w obszarze systemów
klasy ERP, wspierający firmy w optymalizacji procesów biznesowych

Teresa Cebrowska

dr nauk ekonomicznych. Nauczyciel akademicki z wieloletnim stażem. Obecnie wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu rachunkowości, sprawozdawczości finansowej i analizy na studiach podyplomowych na wydziale Zarządzania Informatyki i Finansów UE we Wrocławiu i Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego; wykładowca na kursach i szkoleniach dla księgowych, biegłych rewidentów i doradców podatkowych organizowanych przez SKwP, PIBR i KIDP
Autorka blisko 100 artykułów i opracowań z zakresu polityki bilansowej, rachunkowości, sprawozdawczości i analizy finansowej w tym współautor 7 wydań „Komentarza do ustawy o rachunkowości” (opracowanie pod red. T.Kiziukiewicz).
Biegły rewident badający od lat sprowadzania finansowe spółek kapitałowych. Aktualnie jako kluczowy biegły rewident w „Quatro” Kancelaria Biegłych Rewidentów we Wrocławiu. Opiekun wielu aplikantów. Członek rad nadzorczych spółek samorządowych. Członek Rad Programowych licznych ogólnopolskich konferencji, moderator i panelista wielu debat poświęconych rachunkowości, audytowi finansowemu i zawodom księgowym.

Scroll to Top